Hírek az óvodából

Örömmel jelentjük be, hogy a Művelődési Ház nyertes EFOP. -3.-3.-2.-16. pályázatának része óvodánk is. Ennek köszönhetően ingyenes programsorozatokban vehetnek részt óvodásaink. A programsorozat a Madarász-ovi foglalkozással indult.

Március 2-án megtartottuk a már hagyományossá vált nyugdíjas napot itt az óvodában. Igaz hogy a csúszós út miatt kevesebben tudtak eljönni, de aki itt volt, az reményeink szerint jól érezte magát. A jó hangulatról német táncosaink gondoskodtak. Ismét nagy sikerük volt.

Március 20-án zenés, Hangoló előadás volt az óvodában. Az időzítés tökéletesen sikerült, hiszen a Víz világnapja hetében, játékos formában bővült a gyerekek ismerete a témában. Köszönjük a Villánykövesdi Német Önkormányzatnak, hogy finanszírozta az előadást!

Ebben a hónapban zajlanak a nyílt napok minden csoportban, ahová várjuk a kedves szülőket, nagyszülőket, hogy betekintést nyerjenek a gyerekek mindennapjaiba itt az óvodába.

Iskolába készülő gyerekek szüleinek tájékoztató jellegű szülői értekezlet volt az iskolában.

Márciusban Beremenden tartja összejövetelét a Zöld Óvoda munkaközösség, ahol ismét részt vesz néhány dolgozónk.

Az új kis ovisok óvodai beiratkozása április 23-24-én lesz az óvodában. Várjuk őket sok szeretettel!

Kretz Róbert „lego” építő játékot adományozott az óvodának. Köszönjük szépen neki és a Kervill kft-nek.

Felhívjuk a villányiak figyelmét, hogy az elektromos hulladékgyűjtés április 23-ig tart majd.

 

Az óvoda dolgozói


Nincs hozzászólás eddig
Hozzászólás írásaLeave a comment

(Nem kötelező!)


A hozzászolás rögzítéséhez kérem írja be a megfelelő számot *Naptár

2022. december
h K s c p s v
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Legutóbbi bejegyzések

Legutóbbi hozzászólások

Archívum

Cimkefelhő