Tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom a kedves Szülőket, hogy óvodánkban a nyár folyamán megtörtént az intézményátszervezés.

Megújult ellátási formával kezdjük meg a 2018/19-es nevelési évet.

A továbbiakban Mini bölcsődei ellátást is biztosítunk az igénylők részére.

Az óvodai csoportok száma 4-ről, 3-ra csökken, az újonnan induló Mini bölcsődei csoportok száma 2.

A zökkenőmentes évkezdés érdekében ezúton tájékoztatom a kedves Szülőket, hogy gyermekeik mely csoportokban kezdik meg a 2018/19-es nevelési évet.

A gyermekeiket nevelő-gondozó felnőttek beosztása még nem tekinthető véglegesnek kérem, ezt vegyék figyelembe!

Augusztus utolsó hetére tervezik az óvó nénik a családlátogatásokat. Az újonnan felvételt nyert gyermekeket ismerkedési céllal, meglátogatják otthonaikban.

A 2. sz. mini bölcsődei csoportba augusztus második felében lesz mód a jelentkezésre. Kizárólag munkaviszonnyal rendelkező szülők gyermekeit tudjuk fogadni! Megértésüket köszönjük!

Az óvodai dolgozói nevében kívánjuk, hogy minél több kellemes élménnyel gazdagodjanak a nyár folyamán gyermekeik, családjuk, szeretteik körében!

Kincses Tamásné Bea

Villány, 2018. 07. 25.